Sport » Egyéb sport

A sportiskolás asztaliteniszezők taroltak

Az elmúlt időszakban rendezték az ifjúsági korosztály számára kiírt megyei asztalitenisz-bajnokságot.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

asztalitenisz, megyei
Fotó: fsk.ro.
2012. november 14., 16:03

A Hargita Megyei Asztalitenisz Szövetség szervezésében a megmérettetéseknek az udvarhelyi sportiskola asztaliteniszterme adott otthont. Habár a verseny nyitott volt bárki számára, a különböző kategóriákban csak a két helyi klub, az ISK és a Fit Feel SE sportolói neveztek.

A gyerekeknél (8-10 évesek) Tóth Márk nyerte a döntőt Vieriu Cristiannal szemben, a harmadik helyezettek Káló Norbert és Vetési Norbert lettek. Az újoncoknál (11-12 évesek) Tamás Szabolcs zárt az élen Puja Attila, Kövecsi Tamás és Sánduly Levente előtt. A serdülőknél (13-15 évesek) Tamás Szabolcs, Demeter Hunor, Puja Attila és Sánduly Levente, míg az ifjúságiaknál (16-18 évesek) Péter Nándor, Dombi Tihamér, Demeter Hunor, Tamás Szabolcs volt a sorrend.

A lányoknál két kategóriában hirdettek győztest, a gyerekeknél Bartha Fruzsina, az ifinél pedig Kalóz Anita nyert.

A megyei bajnokságon több mint hatvan fő vett részt. A versenyt a Hargita megyei tanács és az udvarhelyi polgármesteri hivatal támogatta.