Sport » Egyéb sport

Két versenyről hoztak érmeket az udvarhelyi tékvandózók

Brassóban és Csíkszentkirályon voltak a harcművészek, begyűjtöttek néhány érmet és helyezést.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

Fotó: archív
szerkesztoÍRTA: UH.RO / HÍRSZERK.
2017. november 20., 15:55

Az elmúlt hét végén Brassóban megtartott a WTF Taekwondo Román Kupát négy kategóriában (gyerek, kadét, junior, szenior) rendezték, amin több mint 25 klub és mintegy 500 sportoló vett rész, köztük az udvarhelyi Hwarang klub is. Mindhárom résztvevő érmet hozott, az A osztályban Nemes Mátyas (-80 kg, szenior) második helyet szerzett, akárcsak Benedek Dávid (-30 kg, gyerek). A B osztályban Kádar Zoltán (- 63 kg, gyerek) harmadik lett.

Egy héttel korábban a Csíkszentkirályon szervezett WTF Taekwondo XI. Black Widow Kupára hat sportoló ment Udvarhelyről, ott 3 klub (10 csapat) és kb. 70 sportoló volt jelen. Az A osztályban Nemes Mátyás szintén második lett, az öt B osztályban versenyző sportoló mindegyike dobogóra állhatott. Nagy Ágnes (-25 kg, gyerek) első, Pásztor Huba (- 40 kg, kadét) második, Ágoston Dávid (+40 kg, kadét), Lukács Zoltán (+ 30 kg, kadét) és Zsombori Szabolcs (-25 kg, gyerek) harmadikok lettek.