Sport » Egyéb sport

Majdnem hatezer lej támogatást gyűjtöttek a floorballmeccsen

Mind a 8. Rákóczi Kupa döntőjében, mind a jótékonysági meccsen győzelmet aratott a Black 69 csapata.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

Chelbi
Fotók: Mihály Csongor
szerkesztoÍRTA: UH.RO
2017. december 18., 18:36

Vasárnap este jótékonysági floorball-mérkőzést játszottak a Rákóczi Centerben. A két udvarhelyi csapat, a Black 69 és a Floorbulls csapott össze, előbbiek 3-2-re nyertek, a gólokat Szász Botond, Gál Zsolt, Magyari Szabolcs, illetve Lukácsi Csaba és Bán-Széll István szerezték.

A kétszer tíz perces meccs első góljánál, Lukácsi találatánál a közönség színeslabdákat dobott a pályára – összesen 4886 lej gyűlt össze a a nézőktől, a Floorbulls 900 lejt adományozott. Az adományokkal az agyvérzést kapott és több műtéten átesett Chelbezan Csaba egykori gyeplabdázó felépülését lehetett támogatni.

RakocziKupa2017a

Egy nappal korábban lejátszották a 8. Rákóczi Floorball Kupa meccseit, a hatcsapatos tornát szintén a Black 69 együttese nyerte, a döntőben 7-2-re győzte le a Floorbullst. A harmadik a csíkszeredai My fault lett, negyedik a Marosvásárhelyi Red Arrows. A győztes csapatból került ki a legjobb kapus és a pontkirály, Somogyi Attila és Gál Zsolt, a legjobb játékos pedig Szakáli Vándor Árpád lett a vásárhelyi csapatból.

A VIII. Rákóczi Floorball Kupa eredményei:

A csoport: Floorbulls-Floorballsuli 8-0, Marosvásárhelyi Red Arrows-Floorbulls 1-12, Red Arrows-Floorballsuli 6-2.

B csoport: Black 69-Sepsiszentgyörgyi Pro Sepsi 13-1, Black 69-Csíkszeredai My Fault 5-4, My Fault-Pro Sepsi 12-0.

Elődöntők: Black 69-Red Arrows 12-4, Floorbulls-My Fault 5-3.

Helyosztó: Floorballsuli-Pro Sepsi 8-3

Kisdöntő: My Fault-Red Arrows 6-5

Döntő: Black 69-Floorbulls 7-2.