Foci vb: Messiék nehezen gyűrték le Iránt

Sima meccsnek ígérkezik a mai találkozó, számíthatunk ma is meglepetésre?

argentina iran
Sikerül Messiéknek legyőzni a perzsákat?
szerkesztoÍRTA: SINKA-KIRÁLY LEVENTE
2014. június 21., 17:29

20:53 Vége a mérkőzésnek. Argentina nehezen, de megérdemelten nyerte a találkozót 1-0-ra. Mi legközelebb holnap este 7 órakor jelentkezünk élő, szöveges közvetítéssel a G. Music Pub-ból. Köszönöm, hogy velünk tartottak, várjuk önöket honap is!

20:45 GÓÓÓL! Messi nem hazudtolja meg magát, megmenti az argentin válogatottat. 20 méterről vágja a jobb felsőbe.

20:43 Öt perc van még a mérkőzésből, érik a meglepetés. Irán ezzel az eredménnyel megnyerheti a maga kis világbajnokságát.

20:40 Maradona is nagyon csodálkozik az irániak védelmén.

maradona

20:32 Di Maria rúgja a kapusba közelről, pedig lett volna hely elrúgnia mellette is.

20:31 Messi végez el egy szabadrúgást, ez is mellé megy. Negyedóra van még a mérkőzésből.

20:25 Hatalmas fejes, Romeronak köszönheti Argentina, hogy ez nem ment be. Irán pár perce átvette az irányítást!

20:22 Veszélyeztet Irán is, nagy meglepetés lenne, ha egy döntetlent ma kiharcolnának. De már azokhoz is hozzászoktunk.

20:17 Itt ma semmi sem akar bemenni egyik oldalon sem. Messi lövése ha nem is messzire, de elkerülte a kaput.

20:11 A legnagyobb helyzet az irániaké, hatalmas fejest zúdítottak kapura, de helyén volt a kapus. Vérszemet kapott ettől Irán, támadnak mindent és mindenkit, még a játékvezetőt is. Egy döntésével nem értenek egyet.

20:08 Szépen csavar Zabaleta, de mellé megy. Kezdünk elálmosodni, meguntuk a sok helyzetet, jöhetne már egy gól.

20:03 Argentina-Irán(yít) 0-0. Megkezdődött a második félidő.

19:58 Ha jól látom, sört isznak a vb-n is. Nehéz észrevenni a fotón szereplő csaj miatt.

19:47 Vége az első résznek, gólokban nem gyönyörködhettünk. Jövünk vissza, addig gyönyörködjenek ebben az argentin szurkolóban.

argentinszurkolo

19:44 Ez itt ma a fölé fejelések találkozója, ismét Argentina bólintott a léc fölé. De nem mondhatjuk, hogy unalmas a meccs.

19:41 Irán első helyzetéből szöglet lett, a beadás után ők is szépen fejelnek, de ez is fölé megy.

19:37 Újabb szabadrúgás, Messi adja be, de hat méterről fölé fejelik ezt is az argentinok.

19:31 Két percet készült Argentina egy szabadrúgás elvégzéséhez, végül Messi lőtte fölé. Továbbra sincs gól.

19:27 Érdekes neve van az iráni kapusnak, Haghighi (ejtsd:Hádzsidzsi). Egy román focista és egy juhász jut eszembe erről a névről.

19:23 Az argentin kapust még nem is láttuk a képernyőn, az iráni térfélen zajlik a játék már 22 perce. A legjobb játékos eddig az iráni kapus.

19:20 Az iráni szurkolók jól érzik magukat, még nem kapott gólt csapatuk. Nekik már az is egy szép eredmény.

iraniszurkolok

19:17 Maradonát is láthattuk pár másodpercre, épp csajozik. Az egyelőre több élvezetet nyújt neki, mint a mérkőzés.

19:14 Megvolt az első nagy helyzet. Higuain próbálkozott, de jól jött ki az iráni kapus, meg is sérült egy kicsit a hálóőr.

19:13 Gyors a játék, főleg az argentinoké, de valami mégis hiányzik! Önöknek van sörük? Gól, az még nincs, de argentina játéka arról árúlkodik, hogy hamarosan az is lesz.

19:06 Szép támadást vezetett Argentina, az irániak összes játékosa a saját tizenhatosán belül kellett védekezzen, hogy ne kapjanak gólt.

19:03 Keményen kezd Irán, de keménységük csak a szabálytalanságokban mutatkozik meg, egyelőre.

19:01 Megkezdődött a mérkőzés, de Messi még a vége.

18:55 Az iráni edző azt nyilatkozta a mérkőzés előtt, hogy egy olyan csapattal játszanak ma, aki azért jött, hogy megnyerje a világbajnokságot, az irániak pedig csak a maguk kis világbajnokságát szeretnék megnyerni. Ezt nem tudjuk, hogy mit jelent. Irán az első körben egy gól nélküli döntetlent játszott Nigériával, míg Argentina Bosznia-Hercegovinát verte.

18:43 Ma is várja vendégeit a G. Music Pub a közös meccsnézésre, tippversenyre. A kivetítőn magyar kommentárral nézhető találkozó után a pontos eredményt eltaláló vendégeket a kocsma sörökkel jutalmazza. Még nem késő beülni a Szentimre utcai pubba.

18:33 A FIFA ranglistán ötödik Argentina a 43. helyen álló Irán ellen lép ma pályára a brazíliai világbajnokság F csoportjában. Győzelem esetén megvan Argentina továbbjutása. Az argentin szurkolók nem csak győzelmet várnak Messiéktől, sok gólt is látni szeretnének. Hogy sikerül-e átgázolni a dél-amerikaiaknak perzsákon, azt hamarosan megtudjuk. Portálunk élő, szöveges közvetítéssel jelentkezik a mérkőzésről. Tartsanak velünk!