Körzeti bajnokság, 10. forduló – gólszerzők

Ezen a hétvégén a tizedik játéknapot rendezték a labdarúgó Udvarhely körzeti bajnokságban - szokásunkhoz híven összegyűjtöttük a forduló gólszerzőit.

Foci_Falusi/Okt_24
2010. október 25., 08:03
15 hozzászólás.

A csoport:
Szentábrahám–Alsósófalva 3–3 (1–1)
Gól: Kandó Csaba (23., 69.), Orbán Levente (86.), illetve Szopos Béla (20., 88.), Sándor Hunor (65.)

Zetelaka–Udvarhelyi Küküllő 1–2 (0–1)
Gól: Orbán Balázs (87.), illetve Péter Mózes (23.), Mogoşeanu Ciprian (38.)

Malomfalva–Nagygalambfalva 2–1 (0–1)
Gól: László Levente (56., 66.), illetve Csíki Szabolcs (41.)

Lövéte–Korond 0–2 (0–1)
Gól: Jakab Lajos (20., 77.)

Szentegyháza–Betfalva 3–3 (0–3)
Gól: Tamás László (71.), Dániel Szabolcs (75.), Doagă Mihai (82.), illetve Molnár Csaba (9.), Feleki Attila (23.), Lukács Zoltán (75.)

Farkaslaka–Szentlélek 5–2 (2–1)
Gól: Béla Levente (43., 45., 59.), Pál Róbert (77.), Sipos Árpád (89.), illetve Ambrus László (13., 83.)

Udvarhelyi Sporting–Farcád – halasztva

B csoport:
Gagy–Kobátfalva 5–2 (2–1)
Gól: Miklósi Kálmán (13.), Barabás László (25., 67.), Dan Angelescu (83.), Murvai István (89.), illetve Boros Zoltán (39.), Sófalvi Szilárd (49.)

Kányád–Szentpál 2–3 (2–0)
Gól: Péter Béla (11.), Zoltán Ferenc (18.), illetve Bartha Szabolcs (58., 89.), Máthé Domokos (71.)

Etéd–Szentmihályi Szalon 1–3 (0–1)
Gól: Gagyi Szabolcs (49.), illetve Szélyes Levente (2.), Pálfy Sándor (85., 90.)

Homoródszentmárton–Csekefalva 7–0 (3–0)
Gól: Szász Lajos (6., 30.), Tamás Lóránt (18., 47.), Szász Attila (40.), Tóth Károly (53.), Balázsi Csaba (87.)

Korondi Ifjúság–Fiatfalva 1–2 (0–1)
Gól: Kiss Gyula (81.), illetve Major Attila (3.), Dénes Botond (77.)

Szentmihályi Haladás–Bögöz 5–1 (3–0)
Gól: Sorbán István (22., 90.), Tarcsafalvi Lóránt (28.), Tarcsafalvi István (43., 49.), illetve Tókos Csaba (58.)

Agyagfalva–Székelykeresztúr II 2–1 (1–1)
Gól: Simon Hunor (7.), Nagy Attila (88.), illetve Szabó Zsolt (35.)

C csoport
Gagy Expressz–Máréfalva 4–1 (1–1)
Gól: Pintó László (16., 76), Pintó Róbert (51., 90.), illetve Péter Imre (35.)

Farcád II–Hodgya 2–0 (0–0)
Gól: Lajos Mózes (81.), Sándor József (88.)

Szentpéter–Nagygalambfalva II 3–1 (1–1)
Gól: Máté Balázs (6., 82.), Vas András (76.), illetve Benkő Barna (32.)

Alsóboldogfalva–Kápolnásfalu 0–0

Oroszhegy–Felsőboldogfalva 3–4 (0–2)
Gól: Ambrus Ince (49., 57.), Bálint Lóránd (70.), illetve Tutó Balázs (29.), Zoltáni Attila (39.), Zakariás Szabolcs (47.), Csiszár Levente (51.),

Szentegyháza II–Zetelaka II 8–1 (3–1)
Gól: Mihály István (6., 67.), Demeter László (25.), Márton Tibor (41.), Lázár Hunor (60., 73.), Kicsi Zoltán (62.), Kiss szabolcs (89.), illetve Benedek Zsolt (8.)

Siménfalva–Homoródszentmárton II 2–0 (2–0)
Gól: Koré Tibor (7.), Keresztes Zsolt (18.)

Rugonfalva–Malomfalva II 1–3 (0–1)
Gól: Pál Domokos (78.), illetve Balázs Ferenc (45., 76.), Sófalvi Ottó (50.)