Bákóban csak a bronzérmes pozíciót sikerült kiharcolnia az udvarhelyi férfi kézilabdásoknak.

szkc_csapat
szkc_csapat
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. augusztus 30., 16:12

Két vesztes és egy győztes meccsel fejezték be a moldvai városban megrendezett tornát az SzKC-s fiúk. Az első találkozót a házigazda bákói együttessel játszották, háromgólos vereséget szenvedtek a mieink.

Constantin Ștefan legénysége elrontotta a második mérkőzését is. Szünetben öt góllal vezetett a KC a Bucovina Suceava ellen (17-12), de egy rettentő gyenge második félidőt produkált és tízgólos vereséget szenvedett (23-33).

Az utolsó találkozón egy kicsit javítottak a statisztikán, sikerült nyerniük a görög PAOK Tesszaloniki ellen. Ezen a mérkőzésen is elkönnyelműsködték a második játékrészt. Szünetben tízzel vezettek az udvarhelyiek (18-8), pihenő után kiengedtek és csak hárommal verték el a délieket.

Minden meccsét megnyerve a Bákói Dedeman nyerte a saját rendezésű tornát, a második helyen a Suceava végzett, a dobogó legalsó fokán pedig a Székelyudvarhelyi KC.