Ismét a végére kapott ki az SzKC

A Férfi Nemzeti Liga 20. fordulóján a Székelyudvarhelyi KC, a temesvári Polinál vendégeskedett.

IMG_1638
IMG_1638
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. március 13., 22:31

A Vlad Caba által vezetett csapat a hajrában bukott el. Annak ellenére, hogy 3 góllal vezettek az 53. percben mégis kikapott az idegenben vendégeskedő SzKC. Hiába volt a 3 gólos előny, egymás után hatszor talált a vendégek kapujába a labda, így a Poli ünnepelhette a győzelmet.

IMG_1638

Az első félidőben fej-fej mellett haladt a két csapat, de a szünetre már 3 gólos előnnyel mehettek a vendégek. A második félidő is hasonlóan zajlott az 53. percig, ahol az udvarhelyi csapat mélypontra került és egymás után kapta a gólokat. A hazai csapat hat gólt dobott az SzKC-nak, amivel nem csak megszerezte a vezetést, hanem meg is nyerte a találkozót.

Férfi Nemzeti Liga 20. forduló
Temesvári Poli – Székelyudvarhelyi KC 31–29 (12–15)

Az SzKC gólszerőzi:
Rusia 7, Mihalcea, Marcseta 6-6, Matus, Lucsics 3-3, Tálas 2, Ferenczi, Daninfeld 1-1.