Újabb győzelmet gyűjtött be a KC

Nem kellett csalódjanak, akik a flekken és természet helyett a kézilabda mellett voksoltak.

IMGP8659
IMGP8659
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. május 01., 19:27

A kézilabda férfi Nemzeti Liga, 25. fordulóján, hazai pályán fogadta a Székelyudvarhelyi KC a Nagybányai Minaur együttesét. A Vlad Caba irányította hazai csapat iramosan kezdett. Az első félidőt majdnem a végéig uralták, ez jól látszott az eredményen is, időnként 4-5 góllal is vezettek. A vendégeknek a félidő végére sikerült két gólos különbségre felzárkózni, így a félidő 14-12-vel zárult. A második félidőt viszont jobban kezdték és az irányítás mellett kis időre még a vezetést is átvették a vendégek. A szétesett udvarhelyi csapat újabb lendületet vett a hajrára, aminek meglett az eredménye. Még az utolsó percben szerzett labda kihagyása és egy újabb gól bekapása is belefért, így is a mérkőzést 27-25-re megnyerték.

IMGP8644

Kézilabda Nemzeti liga, 25. forduló
Székelyudvarhelyi KC - Nagybányai Minaur 27-25 (14-12)
Hazai gólszerzők: Ferenczi Botond 7, Mihalcea Andrei 3, Frăţilă Eugen 6, Rusia Vladimir 7, Mino Matus , Marceta Mirko 3.