Két pont Brassóból

A férfi kézilabda Nemzeti Liga 3. fordulójában a Cenk-alatti gárda vendégeként nyert az SZKC.

szkc-steaua4
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. szeptember 26., 18:45

A Constantin Ștefan által irányított csapat szombat délután egy újonchoz látogatott. Vendéglátója az a Brassói Rom Cri volt, amellyel játszottak felkészülési meccseket is. A székelyudvarhelyi sportcsarnokban augusztus elején bonyolítottak le két edzőmérkőzést a brassóiakkal, az elsőn nehézkesen, de a másodikon már lazábban tudtak nyerni.

Ezúttal is megverték a Liviu Paraschiv által felkészített együttest. Az első félidőben fej-fej mellett haladva dobálták egymásnak a gólokat, de az előny mindig nálunk volt. Szünet előtt nyolc perccel még egyenlő volt az állás, de a nagypihenőig sikerült kettővel elhúzni (15-17).

A második félidőben a kácésok saját pályájukról mosták le a brassóiakat, egy magabiztos játékkal végül kilenc góllal nyert a székelydvarhelyi csapat.

Brassói Rom Cri – Székelyudvarhelyi KC 28-37 (15-17)

Ide kattintva megtekinthetőek a forduló további eredményei és a tabella állása.