SzKC: A Steauától is két pont

Folytatta remek szereplését a Székelyudvarhelyi KC a férfi kézilabda Nemzeti Liga negyedik játéknakpján. A Vlad Caba által irányított együttes ez alkalommal a Bukaresti Steauánál nyert, továbbra is százszázalékos.

Kezi_Steaua_Szkc_szept25
2010. szeptember 25., 20:45

Az első találatot még a katonacsapat jegyezte, de aztán átvette a vezetést a székelyudvarhelyi együttes, amit magabiztosan megőrzött a találkozó során. A fővárosiak nem tudták tartani a lépést, sok esetben lefutották őket a vendégek. Az SzKC nagyon egységesen, végig koncentrálva esélyt sem adott a bukaresti csapatnak a szombati összecsapáson.

A szünetben öt gól volt a különbség, ezt a második játékrészben csak növelte az udvarhelyi alakulat, a legnagyobb arányú előnye kilenc gól volt. A tréner mindenkinek játéklehetőséget adott a végjátékban, de nem kellett izgulnia, hogy nem hozza a pontokat az együttes. Így négy találkozóból ugyanannyit nyert a Székelyudvarhelyi KC, a soron következő párharcot szeptember 28-án, kedden 18 órától játssza a gárda, amikor a sportcsarnokban a Nagyváradi CSM-et látja vendégül.

Férfi kézilabda Nemzeti Liga, 4. forduló:

Bukaresti Steaua - Székelyudvarhelyi KC 25-31 (11-16)

A vendégek gólszerzői: Kuzmanoszki 8, Rusia 7, Mihalcea 5, Frăţilă 3, Ferenczi, Răpciugă Tálas 2-2, Daninfeld, Sztojlov 1-1.