szkc_konjuh
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. október 11., 17:49
2 hozzászólás.

Csoportelsőként megérdemelten jutottak tovább a mieink a Challenge-kupa harmadik selejtezőkörébe, ahol az ellenfél a makedón HC Pelister Bitola lesz. Az első meccset hazai pályán játszhatjuk velük, a mérkőzés időpontja november 14/15-re van kiírva.

Vége a mérkőzésnek, 41-31 lett a végeredmény.

56. perc
Lecsillapodtak a bosnyákok, már ők is belenyugodtak, hogy ez a helyzet már menthetetlen. Közben a mieink dobálják a gólokat. 40-28

53. perc
Nagyon ideges a bosnyák edző, minden játékosát le akarja hívni a pályáról.

50. perc
Egy Albatro-s játékos is bevegyült a Székely Medék közé, az udvarhelyi szurkolók már olasz medvét is láthatnak. Biztosan tetszik neki a játék, hisz ezzel az eredménnyel ők továbbjutnak. 36-24

45. perc
Nem tudnak a bosnyákok gólt dobni, ha eljutnak a kapuig, akkor Varó útjukba áll. 31-21

42. perc
Frățilă és Mihalcea kínai csellel rukkol elő, a közönség árad a boldogságban. Már hét góllal vezet a csapat, az ellenfél összeesett. 29-21

37. perc
Tálas szerzi az első gólt, majd Frățilă talál be hetesből és Marcseta is eredményes. 24-19

33. perc Hibázgatnak a játékosok, de Varó parádézik a kapuban, egymás után három nagy védést is bemutat.

Megkezdődött a második játékrész.

Nehezen indult be az udvarhelyiek gépezete, de szerencsére hamar eszméltek a bosnyákok tombolására és sikerült a félidő végére összekapniuk magukat.

Vége az első félidőnek. Az eredmény 20-15.

27. perc Mihalcea, Frățilă
és Tálas Huba góljaival néggyel elhúznak az udvarhelyiek, kihasználják az emberelőnyt. 18-14

24. perc
Két percig emberelőnyben játsszhatunk, Mihalcea-t fogták vissza keményen.

21. perc Varó Lajos
váltja Bârză-t a kapuban, a frissen felálló hálóőr úgy vetődik a labdákra, mint éhes tyúk a kukoricára.Védéseinek köszönhetően ki tudnak egyenlíteni a fiúk, 13-13

18. perc
Egy pillanatra sikerült megközelítenünk őket, de hibáinknak köszönhetően a bosnyákok újból elhúztak. 10-13

15. perc
A kőkemény védekezés mellett a kapusuk is úgy fog, mint a festék, de szerencsére Bârză is formában van.

14. perc
Nagyon masszív és agresszív az ellenfél védelme, dúrván védekeznek, de így is megkapjuk az utat a kapu fele. 8-10

13. perc
Frățilă, Mihalcea és Marcseta hozzák össze a góljainkat. 7-10

11. perc Már sokadik alkalommal futnak le ellentámadásból a bosnyákok, rengeteget hibázunk. Nem csoda, hogy Constantin Ștefan időt kér. 5-9

8. perc
Hajtanak a bosnyákok, nekik mindenképp ki kell harcolniuk egy döntetlent, mivel a gólarányuk rosszabb,mint az Albatro csapatának (az olaszok ma 44-15-re verték a Londoni Great Dane-t).

6. perc sokat könnyelműsködünk, eladjuk a labdákat. Vezet az ellenfél két góllal. 4-6
A vendégek kezdik a gólgyártást, de Marcseta hamar válaszol. 1-1

Megkezdődött a mérkőzés

A Székelyudvarhelyi KC az első csoportelsőségért vív ma csatát. Elég egy döntetlen Constantin Ștefan legénységének, hogy a legjobb csapatként jusson tovább a Challenge-kupa harmadik körébe.