Új recept: Dinamo-verés udvarhelyi módra

A Nemzeti Liga 6. fordulójából elhalasztott mérkőzését megnyerte az SzKC.

szkc_szatmar1
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. október 15., 19:59

Bukarestbe utazott Udvarhely férfi kézilabdacsapata, sikerült mindkét pontot megszerezni. Ellenfelük az anyagi problémák miatt meggyengült Dinamo volt.

Már a mérkőzés kezdeteitől Constantin Ștefan tanítványai irányították a játékot. Az első félidőben csak kis időre vették át a vezetést a vendégek, a játékrész vége fele néggyel is sikerült elhúznia az udvarhelyieknek, szünetben háromgólos előnnyel mehettek pihenni a mieink.

SzKC-Szatmarnémeti (Csíkszereda)

A második félidő elején egy kissé beragadtak az SzKC-sok, egy góllal megelőztek a „Vörös Kutyák”, de hamar eszméltek az udvarhelyiek és visszavették, ami nekik járt. Két perccel a mérkőzés előtt csak kétgólos hátránya volt a Dinamónak, kockáztattak, ami nem jött össze és végül hattal nyertek a mieink. Összességében megérdemelt győzelmet arattak Constantin Ștefan legényei, akik a következő fordulóban, szombaton Bákóba utaznak.

Bukaresti Dinamo - Székelyudvarhelyi KC 32-38 (15-18)