Sport » Minifoci

Ma este játsszák a minifoci-döntőt

Az IPSE és az Omnibusz csapatai játsszák ma este a városi kispályás bajnokság döntőjét – a bajnoki cím egy mérkőzésen dől el.

tufi 3

Tudod, hova került a legértékesebb trófea?

Ötödik alkalommal került sor a Tusványosi Fináléra,...
minifoci2016

Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Nem a minifocipályán játszottak, de ennek nyomós oka...

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

Turnérendszerben szerveznék a minifocibajnokság őszi...

Székelyudvarhelyi városi minifoci-bajnokság
Fotó: Csedő Attila
2012. június 14., 10:10
2 hozzászólás.

Az IPSE és az Omnibusz együttesei jutottak a városi kispályás bajnokság idei kiírásának fináléjába a héten lejátszott elődöntők után. Az elődöntőket két megnyert mérkőzésig játszották.

Az IPSE a Góbékat az első összecsapáson 2-1-re verte, a másodikon 1-1 volt az eredmény, de büntetőkkel a tavalyi bajnok került a fináléba. A másik ágon a tavalyi döntős Autogroup az első meccsen 3-1-re vesztett az Omnibusszal szemben, a második találkozót megnyerte 1-0-ra. A mindent eldöntő harmadik meccsen 1-1 lett az eredmény, a csapatok büntetőket lőttek, az Omnibusz került ki győztesen.

A ma esti találkozó 19 órától kezdődik a sétatéri minifocipályán: a tét az, hogy az IPSE megvédi a címét vagy – az Omnibusz győzelme esetén - új bajnokot avatnak. A bajnoki cím ezen az egy meccsen dől el. Döntetlen esetén kétszer öt perc hosszabbítás, majd büntetőrúgások következnek.