Sport » Minifoci

Az IPSE közeledett a címvédéshez

Egyetlen gól született a városi minifoci-bajnokság rájátszásának első játéknapján. Ezt az Infopress SE lőtte.

tufi 3

Tudod, hova került a legértékesebb trófea?

Ötödik alkalommal került sor a Tusványosi Fináléra,...
minifoci2016

Megmentenék a minifocit, ezért egynapos tornával “tiltakoztak”

Nem a minifocipályán játszottak, de ennek nyomós oka...

Lehet jelentkezni a városi minifoci-bajnokságra

Turnérendszerben szerveznék a minifocibajnokság őszi...

minifoci
Fotó: archív.
2013. június 19., 11:39

Kedden este elrajtolt a városi minifoci-bajnokság rájátszása. Az alapszakasz után az első négy helyezett jutott ide, ők mérkőzhetnek meg az aranyéremért.

Az első találkozón az alapszakaszt megnyerő Góbék és a negyedik helyezett Miklós Steel nézett farkasszemet. A találkozó jó színvonalú, kiegyensúlyozott csatát hozott, az első félidőben mindkét kapu előtt adódtak gólszerzési lehetőségek. A szünetet követően utóbbiak irányítottak, de Szakáli Botond jó kapusteljesítménynek köszönhetően végül gólnélküli döntetlen született.

A másik meccsen a címvédő Infopress SE az első félidőben Botorok János bombagóljának köszönhetően 1–0-ra múlta felül a Tábor együttesét.

A tabellán a vezetést az Infopress SE ezzel átvette a Góbéktól. Szerdán 19 órától Tábor–Góbék párharcra kerül sor a városi minifoci-pályán.

Városi minifoci-bajnokság, rájátszás, 1. forduló

Góbék–Miklós Steel 0–0

Infopress SE–Tábor 1–0 (1–0)

Az állás: 1. IPSE 5 pont, 2. Góbék 4, 3. Miklós Steel 1 (0-0), 3. Tábor 1 (0-1).