Kultúra » Alter

Zenés könyvbemutatóra hív a könyvtár

Bartha Miklós egykori országgyűlési képviselő munkásságáról beszélgetnek a könyvtárban.

MEGOSZTÓ PDF email

Hasonló cikkek
sztokkszlem

Nézd meg, kik lépnek fel (videók)

Szombaton a műfaj nagyjai szórakoztatják az udvarhelyi...
konyvunnep

Kányádira emlékeznek a Budavárban

És ebből városunk sem marad ki. Kattints és nézd meg,...
Pulzus1801

Sátorosok a Spanyár-ház udvarán

Holnap a Haáz Rezső Múzeum Képtárát is beveszik, csak...

Bartha Miklos
Bartha Miklós sírja a budapesti Kerepesi temetőben, a háttérben Antall József egykori miniszterelnök sírja
szerkesztoÍRTA: KATONA ZOLTÁN
2016. november 14., 14:18
0 hozzászólás. 

A Lakiteleki Tölgy Alapítvány kiadta Bartha Miklós 1908-1913 között hat kötetben megjelent összegyűjtött műveit. A kiadó 2016. november 18-án pénteken 18 órai kezdettel a Székelyudvarhelyi Városi Könyvtárban könyvbemutatót tart. Ezen Szőcs Endre igazgató méltatja a rugonfalvi Bartha Miklós székelyudvarhelyi munkásságát, Dr. Botlik József történész pedig Bartha életművéről és emlékezetéről tart előadást.

Jelen lesz még Harmatos Zoltán, a kiadó titkára, Kása Csaba, a kiadás gondozója, Veres Sándor grafikus. Barabás Csaba rugonfalvi református lelkész Bartha Miklós és a szülőfalu emlékezetéről beszél, népzenei műsorral pedig fellép a magyarországi Apnoé zenekar. A rendezvényen a könyvek megvásárolhatók, a bevétellel a kiadó a Rugonfalvi református Egyházközséget támogatja.0 hozzászólás

hirdetes

hirdetes
Hozzászólások | Szabályzat

Hozzászólások Copyright (C) 2009 uh.ro. Minden jog fenntartva."