Sport » Egyéb sport

Elhozta a kupát a Black 69

Az elmúlt hétvégén magyarországi floorball-bajnokságra volt hivatalos a székelyudvarhelyi Black 69 együttese.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

black69 floorball
Nem találtak legyőzőre az udvarhelyiek.
2012. október 16., 15:54

A tornát a Magyar Floorball Szövetség rendezte a Pest megyei Kartalon, nyolc csapat részvételével. A szervezők két négyes csoportba sorolták az együtteseket, a csoportmeccsek után az első két helyezett az elődöntőket játszotta, majd a győztesek a finálét.

A szakszövetség honlapja kiemeli, a Székelyudvarhelyi Black 69 mindvégig kimagasló teljesítménnyel, veretlenül nyerte a tornát. A gárda játékosa, Bodrogi Zsolt lett a pontkirály.

A csoportmérkőzések során 6–2-re a Theresa Town Glaberst, 4–2-re a Kartal Amatőrt, valamint 6–1-re a Okinawa Habut múlta felül a Black 69.

Az elődöntőben a Hevesi Sasokat 5–1-re verték, a fináléban pedig meggyőző fölénnyel, 7–1-re verték a Dombóvári FSE-t, elhódítva ezzel a serleget.

Az amatőr bajnokság hat teremtornából áll, a végelszámolásnál a legjobb három eredményt veszik alapul.

A Black 69 kerete: Lukácsi Csaba, Liszkovics József, Izsák László, Mátyás Attila, Hajdu Levente, Csáki Gergely, Csomortáni Botond, Bodrogi Zsolt, Magyari Szabolcs, Tamás Előd és Gál Zsolt.