Sport » Egyéb sport

Ezüstérmes lett a nagyifjúsági birkózócsapat

Öt csapatból második lett az ifjúsági 1-es birkózócsapat a hétvégén megrendezett döntőn.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

birkozasjunior1
Az udvarhelyi csapat a megérdemelt ezüstérmekkel
2014. október 20., 11:17

A nagyifjúsági szabadfogású birkózók csapatdöntőjét az udvarhelyi sportcsarnokban tartották, ahol mind női, mind férfi csapatok versenyeztek. A hölgyeknél a Bukaresti Steaua lett a győztes, az ezüstérmet Mangalia, a bronzot Botoșani szerezte meg.

A fiúknál öt csapat lépett szőnyegre, az udvarhelyi csapatban Lakatos Szabolcs (50 kg), Vajda Sandor (55 kg), Márton Barna (60 kg), Jakab Árpád (66 kg), Kolumbán Tamás és Sipos Botond (74 kg), Lőrincz Roland és Popescu Rareș (84 kg), valamint Gergen Zoltán (96 kg) versenyeztek. A csapatot Bodrogi Csaba, Katona László, Józsa Gábor, Balázs Imre és László Szabolcs készítették fel.

Az eredményeik: Udvarhely–Călărași 4–4 (19–15), Udvarhely–Kolozsvár 3–5, Udvarhely–Galac-Tecuci 7–1, Udvarhely-Brassó 6–2. A bajnokságot a kolozsváriak nyerték, Udvarhely második lett, a bronzérmet Brassó, a negyedik helyet Călărași szerezte meg, Galac és Tecuci közös csapata ötödik lett.