Sport » Egyéb sport

Dobogós lehet az udvarhelyi versenyző

Két versenyen volt Bíró Ambrus Roland a hét végén, egyelőre összetettben is dobgós lehet.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

Roland3
Roland (jobbról az első) harmadik lett a kategóriájában
2016. február 15., 14:14

Csíkszeredában ügyességi versenyen, Brassóban pedig a Promo Rally negyedik futamán vett részt a hét végén Bíró Ambrus Roland autóversenyző. A 17 éves székelyudvarhelyi sportoló Csíkban a junior kategória 3. helyét sikerült megszereznie. Édesapja, Bíró Ambrus Károly mind az 1600 köbcenti alatti autók kategóriájában, mind pedig az összetettben második helyen végzett.

A brassói Promo Rally futamon 27 versenyző állt rajthoz, a sáros pályán Roland az R1-es kategória (1600 köbcenti alatti autók) 3. helyén végzett. Pontjai számát tovább növelte, amennyiben a március 6-i, utolsó versenyen is jól szerepel, akkor a bajnokság dobogóján végezhet.