Sport » Egyéb sport

Taroltak az udvarhelyi birkózók

Hét érmet szereztek a udvarhelyi szabadfogású birkózók a hétvégi, Marosvásárhelyen megrendezett nagyifjúsági országos egyéni birkózóbajnokságon.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

molnosnorbert
Vajda Sándor, Molnos Norbert, Bodrogi Csaba edző és Márton Barna
2016. április 11., 09:30

A háromnapos viadalon az udvarhelyiek Molnos Norbert személyében egy bajnoki címet is szereztek a nagyifjúsági országos egyéni birkózóbajnokságon. Ő a hatvan kilogrammosoknál lett aranyérmes, de ezt a súlycsoportot teljesen uralták sportolóink, a dobogók fokait ők foglalták el. Molnos az udvarhelyi Vajda Sándorral birkózott a döntőben, a bronzérmes pedig Márton Barna lett ebben a súlycsoportban.

Ami a többi eredményt illeti, 55 kilogrammban Juon Mihály ezüstérmes lett, 74 kilóban Kolumbán Tamás, 50 kilóban Józsa Rajmund, 97 kilóban pedig Gergen Zoltán lett bronzérmes. Tifán István (74 kg) az ötödik helyen zárt. A nem hivatalos éremtáblázaton a csapat első helyen végzett, megelőzve Onești-et és Kolozsvárt.