Sport » Egyéb sport

Három ezüst- és egy aranyérmet szereztek az udvarhelyi tékvandózók

A szombati megmérettetésen 260 sportoló volt, a Hwarang SK jól szerepelt az általa szervezett versenyen.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

tekvando2016hwarang
Nagy érdeklődés mellett zajlottak a küzdelmek
szerkesztoÍRTA: UH.RO
2016. június 14., 10:42

Az V. Országos Országos Poomsae (formagyakorlat) Bajnoksagot gyerek-, kadét-, junior- és szenior-kategóriákban, A- és B-osztályban tartották meg szombaton az udvarhelyi sportcsarnokban. Ugyanott és ugyanakkor a II. Hwarang Kupa is lezajlott ugyanezekben a kategóriákban.

A rendezvényen 13 klub és 260 sportoló vett reszt, az udvarhelyi Hwarang WTF Teakwondo SK a Pomsae Országos bajnokságon egy junior és egy felnőtt sportolóval vett részt, míg a Hwarang Kupa nyílt kategóriájábnan egy gyerek, egy kadét és két felnőtt sportolója volt jelen.

A formagyakorlat-verseny A-osztályában Deák Adrienn az 5. helyet szerezte meg.

A Hwarang kupa B-osztályában mind a négy udvarhelyi versenyző jól szerepelt, három második helyet szereztek: Szakáts Loránd a gyerek I kategóriában (+40 kg), Kádár Zoltán a kadétoknál (-57 kg), Nemes Mátyás a felnőtteknél (-80 kg) szerzett ezüstérmet. Utóbbiaknál Buzogány Tamás az első helyen végzett.