balazsistvan72
Fotó: Lajos Nagy Zsolt
szerkesztoÍRTA: UH.RO
2016. szeptember 26., 15:58

Motokrossz-versenyt tartottak szombaton a székelyudvarhelyi Nagyoldalon. A román bajnokság 4. fordulójában, a 250 köbcentis motorok kategóriájában országos bajnok lett a Bukaresti Steaua színeiben versenyző, székelyudvarhelyi Balázs István, aki sérült karral hat kört teljesített a megmérettetésen. Egy héttel ezelőtt elesett egy edzésen, és bal karján több zúzódást, rándulás szenvedett – összességében ebben a kategóriában ez volt az ötödik bajnoki címe.

A 125 köbcentisek versenyét Mihai Stoichescu, a Lugosi Moto Extrem motorosa nyerte, az amatőröknél a szintén udvarhelyi Kovács Ervin Zsolt lett az első. A versenyre sokan kilátogattak, történt néhány látványos esés is. Volt, aki kórházba ment a verseny után, de információink szerint súlyos sérülés nem történt.