Sport » Egyéb sport

Az Udvarhelyi ISK eredményei

Kézilabdában, birkózásban labdarúgásban és sakkban voltak érdekeltek az elmúlt időszakban a Székelyudvarhelyi ISK versenyzői.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

Csongor
Csongor
2010. november 10., 13:31

Kézilabda
Az ifi I-es fiúk hazai környezetben játszották újabb bajnoki meccsüket: ISK–Fogaras 27–31, edző Sipos Lóránt.

Birkózás
A 18. Edzők Emlékversenyét rendezték Marosvásárhelyen, ahol nagyon jól teljesítettek az udvarhelyi sportolók (edzők Katona László és Bodrogi Csaba).
Első helyezések: Boros Gábor 73 kg, Szatmári Csongor 30 kg, Juon Mihály 32 kg, Csíki Balázs 30 kg, Tarcsi Dániel 34 kg, Puscasu Vlad 54 kg, Vajda Sándor 37 kg, Kovács Krisztián 36 kg, Molnos Norbert 36 kg.

Labdarúgás
A 99-es korosztály megyei bajnokságában: ISK–Roseal SK 3–1, góllövő Kádár, edző Lőrincz Attila.
A Gheorghe Ola Emlékverseny megyei szakaszát rendezték Csíkszertedában. Az ISK-t a 2001-es korosztály képviselte, edző Szabó Attila.
Eredmények: ISK–FC Székelyudvarhely 0–5, ISK–Székelykeresztúr 2–0, ISK–Csíkszeredai VSK 2–2, ISK–Maroshévíz 0–1, gólt rúgtak Marosi 3, Kulcsár 1.

Sakk
Nemzetközi korcsoportos versenyt rendeztek Căciulatán (edző Balázs István). A 8 évesek korcsoportjában 29 résztvevő közül első helyen végzett Benedek László, a 10 éves Benedek István pedig második lett a korcsoportjában.