Sport » Egyéb sport

Az Udvarhelyi ISK eredményei

Az elmúlt időszakban a kézilabdások, a sakkozók és a ladarúgók voltak érdekeltek különböző versenyeken. Az eredményeik kattintás után olvashatóak.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

Csongor
Csongor
2010. december 08., 09:24

Kézilabda
Az ifi II-es lányok a bajnoki teremtornán vettek részt Nagyszebenben, edző Balázsi Ildikó. Az eredményei: Csíkszereda–ISK 9–26, ISK–Segesvár 23–22, ISK–Nagyszeben 16–23, Medgyes–ISK 23–20.

Sakk
Mikulás Kupával díjazott versenyt rendeztek Marosvásárhelyen, ahol összesen hatvanan vettek részt, edző Balázs István. A 8 éveseknél Benedek László első, a 10 éveseknél Benedek István első, a 12 éveseknél pedig Mihály Zsolt első, Varga Adrienn második helyet szerzett.

Labdarúgás
Nemzetközi ifjúsági labdarúgó tornán, a Kárpát Kupán vett részt a Lőrincz Attila által felkészített együttes Kiskunhalason. Eredmények: ISK–Zenta (vajdasági) 5–0 (2–0), ISK–Kiskunhalas 3–1 (1 – 0). A döntőben: ISK–Karcag 2–4 (1–2), így a második lett az udvarhelyi csapat. Góllövők: Hajdó 3, Andrási 3. Bodor 2, Ozsváth 1, Péter 1. A torna legjobb védője címet Todorán Lóránt (ISK) kapta.