Megszakadt a sorozat

Három győztes mérkőzés után kikapott az FC Székelyudvarhely a román harmadosztályos bajnokság 15. fordulójában.

szfc_jad15
szfc_jad15
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. november 17., 18:22

Aranyosgyéresre utazott Dusinszki Zoltán és Dénes Jenő legénysége, ahol a bronzérmes pozícióban álló SESO csapatával kellett megküzdjenek. Jól kezdtek a mieink, rögtön az elején Lazăr került helyzetbe, de kapussal szemben hibázott.

szfc_jad15

Az első félidő eléggé kiegyenlített játékot hozott, de a 35. percben az udvarhelyiek tizenhatosán belül történt egy kis lökdösődés, a zilahi Demian Valeriu játékvezető büntetőt fújt a mieink ellen. Călin Petrescu nem hibázott, büntetett. 1-0

Továbbra is jól tartották magukat az udvarhelyiek, de szünet után ismét kaptak egy hatalmas gólt. A tizenegyest értékesítő Petrescu egy jól elkapott lövésével 20 méterről vette be a vendégek kapuját. Ettől megtorpantak a mieink, nem tudtak a mérkőzés végéig szépíteni sem. 2-0-ás hazai sikerrel zárult a találkozó.

Aranyosgyéresi SESO - FC Székelyudvarhely 2-0
Gól:
Călin Petrescu (35., 50. –az elsőt tizenegyesből)

A forduló további eredményei és a tabella állása megtekinthető a sporteredmények kategóriában.