Eldőlni látszik a megyei focibajnokság

A Hargita megyei labdarúgó-bajnokság rangadóját játszották az elmúlt hétvégén. A listavezető Csíkszeredai VSK nyert a Szentegyházi Vasasnál.

szentabraham agyagfalva 03

Nézze meg a megyei és körzeti bajnokság eredményeit!

Szombaton és vasárnap a tizedik fordulóval folytatódik...
keresztur malomfalva 04

A tizedik fordulót rendezik a megyei bajnokságban

Szombaton és vasárnap lépnek pályára a csapatok a...
alsoboldogfalva farcad 03

Új éllovasa van a megyei bajnokság nyugati csoportjának

Kilenc forduló járt le a Hargita megyei labdarúgó...

Csíkszeredai VSK, Szentegyházi Vasas
Öt pont a csíkiak előnye a 4. Ligában.
szerkesztoÍRTA: JÓZSA CSONGOR
2012. május 21., 15:36
2 hozzászólás.

Értékes győzelmet aratott a Csíkszeredai VSK labdarúgó csapata a megyei bajnokság felsőházi rájátszásában Szentegyházán. A megyeszékhelyiek a győzelemnek köszönhetően egy pontra kerültek a bajnoki címtől.

Helyzetekben és izgalmakban gazdag rangadót rendeztek a Szentegyházi Vasas otthonában, ahova az éllovas látogatott. A két csapat az elmúlt két évben igen feszült mérkőzéseket játszott, így üdítő élmény volt, hogy ezúttal a két gárda csak a játékkal foglalkozott. A kilátogató nézők igen színvonalas összecsapást láthattak, ahol mindkét félnek megvoltak a lehetőségei, de azok rendre kimaradtak.

Az első és egyetlen gólra 66 percet kell várni, ekkor Bajkó Barna talált be a hazaiak hálójába. A VSK győzelmével egy pontra került a megyei bajnoki címtől és egyben a harmadik osztályba való jutás selejtezőmérkőzéstől.

Labdarúgó 4. Liga, rájátszás, 2. forduló

1-3. helyezettek: Szentegyházi Vasas–Csíkszeredai VSK 0–1 (0–0), gól: Bajkó Barna (66.)

Az állás: 1. Csíkszereda 52 pont, 2 Szentegyháza 47, 3. Csicsó 43.

4-7. helyezettek: Maroshévízi Salamási Tudomány–Homoródalmási Hormoród 5–0 (3–0), gól: Morar Cosmin (7.), Kelemen Krisztián (17., 25.), Ungureanu Paul (54.), Kercsó László (58.).

Az állás: 1. Maroshévíz 37 pont, 2. Csíkszentmihály 29, 3. Keresztúr 26, 4. Almás 21.