Játék nélkül avattak bajnokot

Rangadóra készültek Csíkszeredában a megyei labdarúgó-bajnokság felsőházi rájátszásában. A házigazda VSK a Csicsói KSE-t látta volna vendégül.

csikszeredai vsk, 4. liga
Nem kellett meccset játszaniuk a csíkiaknak.
2012. június 04., 15:09

Érthetetlen módon hiába várta ellenfelét a Csíkszeredai VSK, a csicsóiak nem jelentek meg, a 15 perces várakozási idő letelte után pedig lefújta meccset a játékvezető, zöld asztalnál 3–0 arányban nyert a megyeszékhelyi együttes, ezzel pedig az utolsó forduló eredményétől függetlenül a pontvadászatot is megnyerte.

A harmadosztályos selejtezőn a Brassó megye bajnokával, a Fogarasi CSM ellen játszik a VSK.

Labdarúgó 4. Liga, rájátszás

1-3. helyezettek: Csíkszeredai VSK–Csicsói KSE 3–0 (játék nélkül). Az állás: 1. Csíkszereda 55 pont/21 meccs, 2. Szentegyháza 50/21, 3. Csicsó 43/22.

4-7. helyezettek: Homoródalmási Homoród–Székelykeresztúri Egyesülés 3–5 (2–1), gól: Bilibók Zoltán (14.), Kolozsi László (32.), illetve Papp Róbert (37.), Varga Lehel (50., 88.), Molnár Csaba (55., 77.), Az állás: 1. Maroshévíz 43 pont, 2. Keresztúr 29, 3. Csíkszentmihály 29, 4. Almás 24.

8-10. helyezettek: Gyimesfelsőloki SE–Parajdi SE 4–1 (1–1), gól: Ambrus Csongor (36., 48.), Prezsmer György (49.), Tankó Levente (70.), illetve Kénesi Ferenc (41.); Parajdi SE–Székelyudvarhelyi Roseal 2–0 (1–0), gól: Nagy Attila (12.), Mester Károly (49.). Az állás: 1. Felsőlok 26 pont, 2. Parajd 19, 3. Roseal 5.