Góllal mutatkozott be a székely játékos a magyar válogatottban (videó)

Teremfoci: Székelyudvarhelyi FK–Temesvári Informatica (ÉLŐ)

S6300023
S6300023
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2010. február 15., 22:36

A román teremlabdarúgó bajnokság 16. fordulójában az udvarhelyi gárda a CSM Focșani együttesét fogadta. Nem lacafacáztak sokat a mieink, 17 másodperc elteltével bevették a vendégek hálóját: Mánya Szabolcs lövése még kipattant a kapusról, de a Szőcs Lórándé már bement. Itt indult el a gólgyár, és a termelés egyszerűen lenyűgöző volt. Szünetig hétszer vették be a moldvai kaput: Szőcs László, Szőcs Lóránd, Birtalan Barna, Szabó Zsolt, és Mihály Zoltán (a 6. szabálytalanság után értékesített egy büntetőt) találataival – a 17. percben hármat is rúgtak.

S6300023

Egy kicsit lazábban indult a második félidő, mint az első, passzolgattak a mieink, az ellenfél pedig kivárt. Türelmüknek meg is lett az eredménye, öt perc játék után Covaci szerzett gólt egy ellentámadásból. Erre aztán kettővel válaszoltak a mieink (9-1). Még egyet ekkor rúgtak a vendégek, de ezt Ludas Matyiként adta vissza az SK, így a végén 12-2 arányban, teljesen megérdemelten nyert az udvarhelyi együttes.

Botorok János:
„Minden elismerésem a fiúké!”

Székelyudvarhelyi Sport Klub – CSM Focșani 12-2 (7-0)
Gól: Szőcs Lóránd (1., 7.), Szőcs László (4., 31. 40.), Birtalan Barna (9.), Szabó Zsolt (17., 17., 40.) Mihály Zoltán (17.), Bugală Alin (33.), Nagy Zsolt (38.), illetve Covaci (27., 37.)

A bajnokság állása és forduló további eredményei megtekinthetőek a sporteredmények kategóriában.