Hazai pályán nyert az IPSE

A megyei teremlabdarúgó bajnokság 8. fordulójában Udvarhelyen kikapott a Keresztúri Egyesülés.

IMG_7541
IMG_7541
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2010. február 25., 22:19
4 hozzászólás.

Jó játékkal, különösebb probléma nélkül nyert az Infopress SE csapata. Ellenfele az örökrivális mumus, a Székelykeresztúri Egyesülés volt. Nagyon jól kezdtek a hazaiak, már az első percben vezetéshez jutottak. A gólt egy újabb követte, és 5-ig meg sem álltak. Csak ezután tudott válaszolni a vendégegyüttes, ami a félidei eredményt is jelentette (5-1).

IMG_7541

A második félidő egy kicsivel szorosabban alakult, a játékrész fele után a kapust mezőnyjátékosra cserélte Keresztúr, de az udvarhelyiek jól védekezték ki az ellenfél támadásait. Kaptak három gólt a nyomdászok, de ugyanennyit rúgtak is, így a végén az Infopress csapata győzőtt.

Ezzel a két gárda közti mérleg 2-1 az Ipse javára (ebben a szezonban), de még hátravan egy mérkőzésük, amit Keresztúr otthonában fognak játszani.

Infopress SE – Székelykeresztúri Egyesülés 8-4 (5-1)
Gólszerzők: Gudor Elemér 5, Gagiu Zsolt 2, Miklós Sándor 1, illetve Gagyi Tamás 3, Kovács Ákos 1.

A táblázat megtekinthető a sporteredmények kategóriában.