Az élen telelhet az FK, ha legyőzi Galacot

Az év utolsó meccsét játssza az FK Székelyudvarhely, Galac legyőzésével az élen telelhet.

FK FOCSANI5
Fotó: Sinka-Király Levente / archív
2014. december 08., 12:12

Fontos meccs előtt áll az FK Székelyudvarhely: kedden, december 9-én 17 óra 15 perctől játssza idei utolsó bajnokiját idehaza, az ellenfél a Galaci United lesz. A Dunărea Călărași 2-2-es döntetlent játszott a Dévai Autobergamóval hétfőn este, így az FK egy győzelem esetén megelőzheti gólaránnyal a dévaiakat, így az élen telelhet.

A Digi Sport televízió élőben közvetíti az összecsapást, ettől függetlenül feltehetően telt ház lesz ezen a fontos összecsapáson. A mérkőzésre a jegyek elővételben már kaphatók a Petőfi Sándor utcai Aktakukac üzletben.

Szombaton négygólos győzelmet aratott az FK Székelyudvarhely ifjúsági futsal csapata a teremlabdarúgó utánpótlás-bajnokság 4. fordulójában. Az ellenfél a Sepsi FC volt a sportcsarnokban, Mánya Szabolcs és Szécsi Barna által irányított ificsapat 2-2-es első félidő után 7-3-ra győzött a szentgyörgyiek ellen. Hadnagy István és Szász Ákos 2-2, Péter Levente , Biró Attila és Boda Krisztián 1-1 gót rúgtak. A csapat négy meccs után második a táblázaton.