SK: Egy félidő előnyt adtak oda

Az első játéknapról elhalasztott találkozóját pótolta szerdán este a Székelyudvarhely SK. A teremlabdarúgó 1. Ligában Alexandrián léptek pályára.

Futsal_SK_Galac_szept27
2010. október 06., 21:51
3 hozzászólás.

Jakab Zoltán edző ugyanazzal a kezdőcsapattal indított, mint két nappal korábban Chiajnán: Péter – Szabó, Csoma, Kovács, Birtalan (csereként pályára lépett még: Tekeres, Nagy, Cojocaru, Zelch, Gagyi, Dénes). Az újonc otthonában jóformán el sem kezdődött a találkozó, már betalált a házigazda. Amíg az udvarhelyiek a helyzetekkel játszadoztak, addig a vendéglátók gólokat értek el, így 3–0 állt az eredményjelzőn a szünetben.

A második félidőre változtatott a taktikán az SK: mezőnyjátékosra cserélte kapusát, így támadott egészen a második félidőben. Nagy Zsolt, majd büntetőből Szabó Zsolt faragott a hátrányból, újból visszatért a meccsbe a gárda. De hiába alakította ki a jobbnál jobb szituációkat, rendre kimaradtak ezek, a vége előtt pedig tíz másodperccel eldöntötte a három pont sorsát Alexandria.

A lefújást követően Jakab Zoltán, az SK edzője honlapunknak adott nyilatkozatában elmondta: „Egy félidő előnyt adtunk az ellenfélnek. A helyzetek alapján simán kellett volna nyernünk ezt a meccset, de saját hibáinkból kaptunk gólokat. Az elejétől kellene jól focizni. Ennek az gárdának egyelőre nincs vezéregyénisége".