A kisdöntő maradt a Sport Klubnak

Egy félidőn keresztül még tartotta magát, illetve a szorosabb eredmény is a Székelyudvarhely Sport Klub a teremlabdarúgó 1. Liga elődöntőjében, de aztán hengerelt a címvédő.

Futsal_sk_vhely_maj23
2011. május 23., 21:49
2 hozzászólás.

Végig öldöklő mezőnyfölényben játszott a Marosvásárhelyi City'us a teremlabdarúgó 1. Liga elődöntőjének második mérkőzésén. A Székelyudvarhely Sport Klub azért állta a sarat, ameddig tudta. A gólgyártás a vendégek kezdték, aztán egy büntetővel egyenlített az SK. A pihenőig viszont visszavette előnyét a címvédő.

A második játékrészben már sokkal jobban kitűnt a két csapat közti különbség, mely most már az eredményjelzőn is megmutatkozott. Sorra lőtte a gólokat az ellenlábas, a végeredmény – akárcsak az első meccsen 9–2 lett javukra.

Jakab Zoltán, az SK edzője a lefújást követően honlapunknak elmondta: „El kell ismerni, hogy sokkal jobb volt az ellenfél, még ha az első félidő szorosabb is volt. Nincs egy súlycsoportban a két gárda. Ez olyan háború volt, hogy mi buzogánnyal ütöttük a tankot, úgy próbáltunk nyerni. Az idényt méltó módon szeretnénk zárni, diadalmaskodni a bronzmeccsen".

A kisdöntőben a Székelyudvarhely Sport Klub ellenfele a Sepsiszentgyörgyi Spicom lesz. A háromszékiek drámai küzdelemben, a harmadik összecsapáson büntetőlövésekkel maradtak alul a Galaci Uniteddel szemben.
A mérkőzés tervezett időpontja június 12., a helyszín pedig Marosvásárhely lesz.

Teremlabdarúgó 1. Liga, rájátszás, elődöntő, 2. mérkőzés:

Székelyudvarhely SK–Marosvásárhelyi City'us 2–9 (1–2)
Gól: Szabó (16., 29.), illetve Ignat (5.), Szőcs (19.), Fl. Matei (21.), Mihály (22., öngól), Stoica (24.), Covaci (25.), Nicuşan (28.), Cr. Matei (37.), Molomfălean (40.).