Sport » Futsal

IPSE: egy vereség, egy győzelem

Kikapott, majd győzött az IPSE futsalcsapata a másodosztályú bajnokság rájátszásának első tornáján hazai pályán.

futsalweekmagyarbosznia

Góllal mutatkozott be a székely játékos a magyar válogatottban (videó)

Két székely játékost hívtak be a magyar...
valogatott

A teremfoci nagyágyúi jönnek Székelyudvarhelyre

A kétszeres világbajnok, illetve hétszeres...
CSC 0183

Teremfoci: Székelyudvarhelyi FK–Temesvári Informatica (ÉLŐ)

Nem tudsz ott lenni a városi sportcsarnokban a teremfoci...

2012. március 25., 20:13
1 hozzászólás.

A szombati mérkőzésen az elméletileg jobb játékerőt képviselő Marosvásárhelyi City US II ellen lépett pályára az udvarhelyi gárda, de nem vallott szégyent: olyan meccset veszített el egy góllal, amit kis szerencsével megnyerhetett volna.

sport_IPSECityus

A vendégek az első félidőben két gyors gólt szereztek, s habár Fodor Attila is rúgott egyet a hazaiaktól, még egy vásárhelyi gól esett, s másodok félidő első percében újból betalált a Maros-parti csapat. Innen kezdett felállni a hazai csapat, Bakk István, majd Gergely Tibor is gólt lőtt, s küszöbön állt az egyenlítés, de nem jött össze, az utolsó percben két nagy helyzetet és egy tízméterest is kihagyott az IPSE, amelynek játékán érezhető volt a sérült Dénes Barna hiánya. Maradt a 3-4.

Másnap délben sikerült viszont Jászváros ellen nyerni: Gergely találatával vezettek az udvarhelyiek az első félidőben, majd a vendégek elhúztak 3-1-re. Botorok János gárdája ezúttal meg tudta fordítani a mérkőzés állását, Fodor kettő és Bakk találataival, 4-3-ra győzelmet arattak.

Az edző portálunknak elmondta, hogy véleménye szerint a második meccsen gyengébb játékkal nyert csapata, az első mérkőzésen pedig jó játékot mutatott az IPSE. A bajnokság következő meccseit Gyergyószentmiklóson játsszák április 21-én.