Sport » Kosárlabda

Új kosárbajnokot avattak

Az Ati HB győzelmével zárult a városi férfi kosárlabda-bajnokság. Az alapszakaszt harmadikként záró gárda vert helyzetből állt fel.

emdkk-2

Három napig pattog a kosárlabda a sportcsarnokban

Tíz csapat, három nap, sok-sok kosár és futás. Újra...
emdkk-2

A Kinder nyerte az EMDKK-t

Nagy harc volt a döntőben, az udvarhelyi csapat...
emdkk-1

Elődöntős az egyik udvarhelyi csapat az EMDKK-n

Folytatódott az év végi kosárlabda-torna a...

ati hb villy
Az Ati HB lett az idei kosárbajnok.
szerkesztoÍRTA: JÓZSA CSONGOR
2012. május 24., 18:01
1 hozzászólás.

Az elmúlt hétvégén rendezték a városi férfi kosárlabda-bajnokság utolsó felvonását. A döntőben megismétlődött a tavalyi kiírás párharca. A címvédő Villy az Ati HB-vel csapott össze. Kiélezett csatára volt kilátás, ez pedig nem is hazudtolta meg magát.

Az első meccsen az atisok majd' a végéig vezettek, de ellenfelük az utolsó negyedben kiegyenlített, így hosszabbításra mentette az összecsapást, itt pedig megnyerték az első párharcot.

ati hb

Az Ati HB nem esett össze: a második találkozón ugyanolyan szoros csatában négy ponttal nyert, míg a mindent eldöntő meccsen már valamivel simábban húzta be fennállása első bajnoki címét.

A bronzérem az alapszakaszt megnyerő Bivalyoké lett, akik összesítésben 2–0 arányban múlták felül a gyergyószentmiklósi Tigrádot.

A szervezők köszönik a Hargita megye tanács támogatását a döntő megrendezéséért.