Sport » Egyéb sport

Az Udvarhelyi ISK eredményei

Az elmúlt időszakban egyre több szakosztály vett részt, vagy szervezett bajnokságokat az udvarhelyi sportiskolánál.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

Csongor
Csongor
2010. október 08., 12:25

Labdarúgás

A 99-es korosztály megyei bajnokságában hazai pályán játszott az ISK: ISK–FC Udvarhely 0–1.

Az ifi I-eseknél: ISK–FC Udvarhely 3–0 (gólszerzők Albert 2, Andrási 1). Edző Lőrincz Attila.

A 96-osoknál: ISK–Lövéte 7–2, edző Szabó Attila.

Atlétika

Őszi Kupával díjazott versenyt szervezett az atlétika szakosztály (edzők Jakócs Zoltán, Szabó Márta, Bartus Attila, Buti László). Eredmények, gyerek III: Karácsony Orsolya első hely 50 m-en, második 400 m-en, Szíjgyártó Nikolett első 400 m-en, második 50 m-en, Zsidó Kriszta harmadik 50 és 400 m-en, Sîncrăian Krisztina és Karácsony Árpád negyedikek 50 és 400 m-en, Kovács Hunor második 400 m-en, harmadik 50 m-en.

Gyerek II: Telekfalvi Krisztina első triatlon, Bálint Noémi negyedik triatlon.

Gyerek I: Csóti Norbert első 60m-en, távolugrásban, súlylökésben, Telekfalvi Norbert második 60 m-n, távolugrásban és 1000 m-en, Sándor Krisztián harmadik 1000 m-en, negyedik távolugrásban, Józsa Máté harmadik távolugrásban, negyedik 60 m-en, súlylökésben és 1000 m-en, Bodor Mónika második 1000 m-en, Ketesdi Ágota második távolugrásban, harmadik 60 m-en.

Tenisz

A sportcsarnok melletti pályán rendezték a II. Ifi Salakpályás teniszbajnokságot, edző Orbán Erzsébet. Lányoknál a döntőt Bolfă Adina (Gyergyószentmiklós) és Kovács Zsuzsa (ISK) játszotta: 6 – 2, 7- 6 arányban előbbi nyert. Fiúknál Kémenes Endre– Magyari László 7–5, 5–7,  6–3, mindketten gyergyószentmiklósi játékosok.