Sport » Futsal

Fordulatos meccsen nyert Keresztúr

A megyei teremlabdarúgó bajnokságban rangadót nyert Udvarhelyen a Székelykeresztúri Egyesülés csapata.

futsalweekmagyarbosznia

Góllal mutatkozott be a székely játékos a magyar válogatottban (videó)

Két székely játékost hívtak be a magyar...
valogatott

A teremfoci nagyágyúi jönnek Székelyudvarhelyre

A kétszeres világbajnok, illetve hétszeres...
CSC 0183

Teremfoci: Székelyudvarhelyi FK–Temesvári Informatica (ÉLŐ)

Nem tudsz ott lenni a városi sportcsarnokban a teremfoci...

IMG_4221
IMG_4221
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. december 16., 22:08
3 hozzászólás.

Derbit játszott a múlt szezon első és harmadik helyzettje a megyei futsal-bajnokság második fordulójában. Az Infopress SE hazai pályán, az udvarhelyi sportcsarnokban fogadta a Székelykeresztúri Egyesülés csapatát.

IMG_4221

Hamar előnyhöz jutottak a vendéglátók, de egy kis játék után az egyenlítő gól is érkezett. A szünetig az Ipse bírta jobban, 5-2-vel húzott el az udvarhelyi együttes. Pihenő után azonban kiegyenlítettek a keresztúriak, három gólt rúgtak úgy, hogy közben a hazai gárda egyel sem tudott válaszolni. Az Infopress azonban újból el tudott húzni kettővel, de ezután fejben összeomlott a csapat, a vendégeknek pedig minden összejött.

Végül 9-7 arányban nyert a tavalyi bajnok Keresztúri Egyesülés, és ezzel a tabella legfelső fokán tudhatja magát.

A ranglista megtekinthető a sporteredmények kategóriában.

Infopress SE – Székelykeresztúri Egyesülés 7-9