Megnézheted, micsoda góllal győzött az FK Galacon! (VIDEÓ)

Hősies mérkőzés volt, az utolsó percekben nyert az udvarhelyi csapat az ezüstérmes együttes otthonában. De milyen góllal!

GalacFK3
Lașcu nem érte utol a kapuba guruló labdát. Fotó: Galaci United Facebook-oldala
2017. október 31., 12:26

A múlt héten a magyar válogatott szövetségi kapitánya, a spanyol Sito Rivera is edzést tartott a galaciaknak, akiknek nagy terveik vannak: a nyáron több, főleg brazil idegenlégióst is szerződtettek, illetve a Vásárhelyről ismert Gherman Cosmin lett az edzőjük.

Ehhez képest roppant gyengén kezdték a házigazdák a meccset, alig pár perc alatt két ellentámadást is értékesített az FK, Szécsi és Miklós voltak higgadtak, 2-0 volt ide. Azonban a házigazdáké volt a kezdeményezés, az első félidőben sikerült szépíteniük, a másodikban pedig egyenlíteniük.

GalacFK1

A csattanó a vége előtt két perccel jött: Galac vészkapussal támadott, ám egy labdaszerzésnél Szécsi gyönyörű mozdulattal, fordulatból emelte a házigazdák kapujába a labdát, a visszarohanó Lașcu már nem érte utol a kapuba guruló játékszert. A hátralevő játékidőben védekezett a csapat és megérdemelt, nagyon fontos győzelmet aratott.

A mérkőzést teljes egészében újra lehet nézni a Futsal Romania Youtube-csatornáján, a gólokat a következő időpontokban lehet megtalálni:

Szécsi (0-1) 11.55, Miklós (0-2) 12.57, Borges (1-2) 27.37, Crăciun (2-2) 1.03.38, Szécsi (2-3) 1.32.01.

GalacFKoltozo

Az FK következő bajnokija szombaton, november 4-én 18 órától lesz a sportcsarnokban a Dunărea Călărași ellen.