Sport » Futsal

Edzőmeccset, illetve bemutatót tartott Háromszéken az FK

Két meccsen 18 gólt rámolt be a kupameccsre és a bajnoki rangadóra készülő futsalcsapat.

futsalweekmagyarbosznia

Góllal mutatkozott be a székely játékos a magyar válogatottban (videó)

Két székely játékost hívtak be a magyar...
valogatott

A teremfoci nagyágyúi jönnek Székelyudvarhelyre

A kétszeres világbajnok, illetve hétszeres...
CSC 0183

Teremfoci: Székelyudvarhelyi FK–Temesvári Informatica (ÉLŐ)

Nem tudsz ott lenni a városi sportcsarnokban a teremfoci...

FKZabolaKezdi
Együtt a három csapat a két mérkőzés után
2018. február 14., 11:03

Az FK Székelyudvarhely teremlabdarúgó csapata felkészülési meccset játszott kedden este Háromszéken, a zabolai Kónya Endre Sportcsarnokban, az ellenfél a Kézdivásárhelyi Sportegyesület volt. Még a mérkőzés előtt volt egy több mint félórás edzésbemutató, amit a zabolai gyerekeknek, fiataloknak mutattak be a sportág népszerűsítése céljából.

A kézdivásárhelyiek elleni meccset 3-1-es első félidő után az udvarhelyi gárda 13-2-re nyerte meg. Ezután egy 2x15 perces játék következett a ötödosztályban szereplő zabolai labdarúgócsapat ellen, ezt 5-1-re nyerte Jakab Zoltán csapata.

Az FK a Román Kupa nyolcaddöntőjében vasárnap, február 18-án 17 órakor a Jászvásári CSM otthonában játszik. A következő hét végén megkezdődik a bajnokság is, az FK Székelyudvarhely a bajnoki címvédő Dévai Autobergamót fogadja a sportcsarnokban, a mérkőzés valószínűleg február 25-én 18 órától lesz, de ez még nem hivatalos időpont.