Büntetőkkel kapott ki az IPSE

Szombat délután lépett pályára a teremlabdarúgó Román Kupa előselejtezőjében a Székelyudvarhelyi Infopress SE. A Botorok János által irányított gárda hosszabbítás, büntetők után kapott ki a Gyergyószentmiklósi Intertől.

Futsal_ipse_cityII_okt9
2011. február 26., 19:50

A másodosztályban szereplő IPSE a most alakult, Gyergyószentmiklósi Interrel nézett farkasszemet a Román Kupa előselejtezőjében. A Gyergyószárhegyen rendezett mérkőzésre mintegy 300-an voltak kíváncsiak.

Az udvarhelyiek a védekezésre összpontosítottak, innen indítottak ellentámadásokat, egy ilyet értékesített Bak István, A szünetig viszont egyenlített a házigazda. A második félidő nem hozott gólt, így következett kétszer ötperces hosszabbítás, de ez sem döntötte el a továbbjutót.

A büntetőlövések is izgalmasra sikeredtek, az öt pár után 2–2 volt az eredmény, aztán a következőnél hibázott az IPSE, míg az ellenlábas nem, így ők jutottak az első körbe, ahol az FC Piatra Neamţ lesz az ellenfelük.

Teremlabdarúgó Román Kupa, előselejtező:

Gyergyószentmiklósi Inter–Székelyudvarhelyi Infopress SE 1–1 (1–1) - büntetők után 4–3