KKK Vírus: Újabb 15 áldozat Udvarhelyről!

Sokkoló! Akik még a tavasszal megfertőződtek, ki sem gyógyultak a betegségből, újabb hullám érkezik városunkba.

MEGOSZTÓ PDF email

Hasonló cikkek
angrygraffitti

Sok hűhó semmiért... De mi a tanulság?

Maradt a régi alkotmány, de valami mégis...
Képernyőfotó

Igenre buzdított a polgármesteri hivatal, majd nem

Rövid idő alatt meggondolta magát a polgármesteri...
1990 januárjában Udvarhelyen még tömegek vonultak utcára a magyar oktatásért. fotó: Balázs Ferenc

Teljes a káosz a MOGYE tájékán, de még van remény

Megpróbáltuk összefoglalni, hogy mi minden történt a...

kkvvirusfertozes01ufo
Török Hajnalka, Egyed Ufó Zoltán
szerkesztoÍRTA: EGYED UFÓ ZOLTÁN
2016. október 18., 12:54
0 hozzászólás. 

Emlékszel még a tavaszi KKK-hullámra? Ha nem, olvasd el képriportunkat, hogy képben légy, miről is van szó.

Nagy hír: Hajni, vidékünk legfőbb vírushordozója, hétvégén ismét városunkba látogat. Október 22-én, szombaton lép fel rajongói előtt, nagyszerű lehetőség ez a megfertőződésre. A Kovászos Kenyér Készítésének technikáját elsajátítani óhajtók Sinka Arnoldnál jelentkezhetnek a 0744-279 248-as telefonszámon, vagy az arnold.sinka@caritas-ab.ro címen.

kkvvirusfertozes02

Nézzük, mit vall a képzésről egy tavasszal megfertőződött!

Egyed Ufó Zoltán, 38 éves: „Tavasszal vettem részt a zabálással egybekötött képzésen, azóta is érzem a számban a kovászos darázsfészek ízét. Függő lettem, mára oda jutottam, hogy nincs sem nappalom, sem éjszakám, hajnalban kovászolok, éjfélkor sütök, vagy fordítva. Amióta naponta sütök, az asszony sokkal jobban szeret, de a gyerekek is. Sőt, a vendégek is. Nem ajánlhatom ezt a képzést olyanoknak, akik nyugodt életet szeretnének."0 hozzászólás

hirdetes

hirdetes
Hozzászólások | Szabályzat

Hozzászólások Copyright (C) 2009 uh.ro. Minden jog fenntartva."