Sport » Bowling

A Kékfrankos nyerte a bowling-bajnokságot

Befejeződött az Őszi Bowling Liga a Septimiában, a Kékfrankos együttese nyerte a megmérettetést.

Húsvéti kupán mutathatod meg, mit tudsz

Nyuszi vagy, ha nem nevezel!

Húsvéti ügyességi kihívással állt elő a Septimia...
Karamán Ibolya és Geanina Dumitrascu

Országos első hellyel is büszkélkedhet Udvarhely

Nem csak a kézilabda és a teremlabdarúgó csapataira...
Párosban guríthattok a Septimiában

Kettesben most még szebb az élet

Nemcsak a nagyobb csapatok számára létezik...

septibowling-3
Fotók: Kakasy Botond
szerkesztoÍRTA: UH.RO
2013. december 19., 15:04

Összesen tizennégy csapat nevezett a Septimia bowling-bajnokságának őszi küzdelmekre, a benevezőket két hetes csoportba sorsolták, a csoporton belül mindenki mindenkivel mérkőzött, az első két helyezett jutott a döntőbe.

Szerkesztőségünk csapata (Kakasy Botond, Józsa Csongor, Szász Attila, Koszta Ferenc, Katona Zoltán és Bedőházi Attila-Csaba) a B-csoport harmadik helyén végzett, így éppencsak lecsúszott a döntőről, ahová a Kékfrankos 28 ponttal, a Multi-Strike 24 ponttal, a Septimellák 22 ponttal és a Caparol 21 ponttal jutott be.

septibowling-1

A döntőt szerdán játszották, minden csapat négy sorozatot gurított le és az össz fa szám alapján alakult ki a végleges sorrend.

A négy csapat mezőnye nagyon szoros volt, végül a Kékfrankos 1807 fával nyerte a versenyt, ez azt is jelenti, hogy ingyenesen részt vehetnek az Országos Amatőr Bowling Liga döntőjén.

A Caparol csapata 1794 leütött fával második lett, ők is mehetnek az országosra. Harmadik a Septimellák (1774 fa), negyedik a Multi-strike csapata lett.