Sport » Egyéb sport

Zárult az őszi tippversenyünk

Összesen négy sportágnál indítottunk tippjátékot, a BL kivételével most mindegyik kategóriában díjazzuk az első három helyen végző versenyzőt.

SzecsiNyert

Szécsi a világ tetején (videó)

Volt francia válogatott labdarúgók méltatták a...
teqball02

Mi adjuk az egész román válogatottat

Ráadásul címvédőként utazunk a franciaországi...
ivovolgye

Ha október eleje, akkor irány az Ivóvölgye!

XI. kiadásához érkezett az Ivóvölgye...

tipp
tipp
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. december 15., 11:53

tipp

A román férfi kézilabda Nemzeti Ligában, a labdarúgó I. liga, a teremlabdarúgó bajnokság és a Bajnokok Ligájában próbálhatták ki szakértelmüket, szerencséjüket a tippelni kedvelők.

Gál László nyerte a kézilabda tippversenyét, egy kicsivel jobban tippelt, mint Lőrincz László, aki második lett 10 pont lemaradással. A két László nevű tippelő után bronzérmes pozícióban Miklós Sándor végzett.

A román labdarúgó I. ligában Pál Zoltán bizonyult a legjobban tippelőnek, 288 pontot gyűjtött össze a 17 forduló alatt. Miklós Sándor nem csak a kézilabda bajnokságban szerepelt jól, a fociban is jártas, ebben a kategóriában második lett. Szász Lehel került a dobogó legalsó fokára, 17 ponttal lemaradva Pál Zoltántól, de 16 ponttal megelőzve a negyediket.

Lőrincz Imelda 22 ponttal megelőzve a másodikat, megnyerte a futsal bajnokság versenyét. Ebben a viadalban ketten lettek a harmadikok, Lőrincz Norbert és Albert Dezső egyaránt 148 pontot értek el. A dobogó második fokán Tibád Csaba végzett, hét ponttal ügyesebbnek bizonyult, az előbb említetteknél.

A Bajnokok Ligájában a döntő után zárul a tippverseny, ott az első öt játékost díjazzuk.

A következő szezonban a tippverseny újrakezdődik, most lezárul és nulláról indul a BL-t kivéve mindegyik kategória.

Nyereményeik átvételéről e-mailben értesítjük a győzteseket.