inter_barc
inter_barc
szerkesztoÍRTA: KAKASY BOTOND
2010. április 21., 09:59

A Bajnokok Ligája elődöntő első mérkőzősét játszotta az Internazionale Milan az FC Barcelona ellen. Az első gól a 19. percben született, amikor Maxwell húzott el a bal oldalon, majd szépen visszatette Pedronak, aki 11 méterről a hálóba lőtte a labdát. Az Inter egyenlítésre a 30. percig kellett várni, amikor Milito adott jó labdát a hollandnak, Sneijder kihagyhatatlan ziccert érvényesített. Nem csak taktikai csata, hanem egy valóban izgalmas félidő után 1-1-el mentek a szünetre a csapatok.

Alig kezdődött meg a második félidő, a 48. percben újból Milito ment el jól majd az érkező Maiconnak passzolta, aki először mintha megbotlott volna a labdában, de végül 5 méterről bepöckölte. A Barcelona saját térfelén veszített labdát, amivel Eto'o indult jobb oldalon, beadta Sneijdernek , aki rosszul fejelt el, de jó volt Militonak, aki szintén fejjel érte el és küldte az üres kapuba a labdát. Ezzel megszületett a 3-1 es végeredmény is, nyert az Inter. Visszavágó jövő szerdán Barcelonában.