Jófej szurkolók és gusztustalan edzők (videók)

Nem maradtunk vicces jelenetek nélkül az EB harmadik napján sem. Ezekből szemezgettünk.

modric
Így ünnepelt a szurkoló Modricékkal, fotó: Afp
szerkesztoÍRTA: GÁL ELŐD
2016. június 13., 12:49

Három mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó Európa-bajnokság vasárnap. Az egyik legkiegyensúlyozottabb csoport találkozóit rendezték, elsőként a horvát-török összecsapást. Miközben az orosz és angol csapatot kizárással fenyegetik a szombati rendbontásokért, a fentebb említett a két csapat szurkolói megmutatták, így is lehet.

Modric kapásgólját leszámítva két dologról marad emlékezetes a találkozó. A horvát védelem egyik meghatározó játékosának, Vedran Corlukának a fejsérüléséről, amire a Trollfoci így emlékezik: „Corluka fejét nézve percenként 3 laboráns asszisztensnőnek és 4 horrorfilm rendezőnek van orgazmusa". Emellett az is nagyon aranyos volt, ahogy egy horvát szurkoló együtt örült a gólszerzővel és csapattársaival.

Az észak-ír-lengyel meccs sem hozott túl sok gólt, Milik találatával 1-0 arányban győzött Lengyelország. Kedvenc focis-rajzfilmes portálunk így emlékszik a magunk mögött tudott napra.

Nem csak ők érzékenyek a német szövetségi kapitány mozdulataira, a 444! internetes portál így ír róla: „Joachim Löw vezet le egy akkora here- és seggszagolós workshopot, amit még Al Bundy is megirigyelt volna". Íme, a felkavaró képsorok:

Azon a pillanaton kívül is volt izgulnivalója, amikor kiemeli nadrágjából a kezét, ugyanis Ukrajna nagyon szépen állta a sarat a Németország elleni mérkőzésen, rengeteget veszélyeztettek, de Neuer bravúros teljesítményének köszönhetően végül az első kétgólos győzelemmel várhatják a következő fordulót. Ma újabb mérkőzésekkel folytatódik az EB.