Hazai pályán győzőtt a Vasas női csapata

Nagyon nehezen, de megérdemelten nyertek a Szentegyházi Vasas focista lányok az FC Pitești ellen.

szentabraham agyagfalva 03

Nézze meg a megyei és körzeti bajnokság eredményeit!

Szombaton és vasárnap a tizedik fordulóval folytatódik...
keresztur malomfalva 04

A tizedik fordulót rendezik a megyei bajnokságban

Szombaton és vasárnap lépnek pályára a csapatok a...
alsoboldogfalva farcad 03

Új éllovasa van a megyei bajnokság nyugati csoportjának

Kilenc forduló járt le a Hargita megyei labdarúgó...

IMG_1460
IMG_1460
szerkesztoÍRTA: PÁL GÁBOR
2009. október 10., 22:10
1 hozzászólás.

A román női labdarúgó I. osztályban szereplő Hargita megyei csapat egygólos hátrányból állt fel és nyerte meg a mérkőzést. Két héttel ezelőtt ugyancsak Pitești-i csapat szenvedett vereséget Szentegyházán, akkor az Intercredo hetet kapott a mieinktől.

Ezúttal a FC Alice&Tunes Pitești gárdája lépett a Vasas pályájára. A vendégek hamar megszerezték a vezetést: a 4. percben Sandu Georgeta szögletbeadása egyből a hálóban landolt.

A Pitești-iek térfelén zajlott a csata nagy része, de a fizikailag jobban felkészült vendégek több alkalommal is növelhették volna előnyüket. Az első félidőben ez nem sikerült, a pihenő után pedig a mieink kerültek nagyobb helyzetekbe.

Egy potyagóllal egyenlített ki a Vasas. Pap Szidónia a 63. percben rúgott közelről a kapu fele, a kapus meg szerette volna fogni a megpattanó labdát, de az kiesett a kezéből és már csak a gólvonal mögül tudta kikaparni. 1-1

Három minutummal később már a vezető gólt is megszerezték a hazaiak, Barabás Elvira értékesített egy 11-est. Újabb tíz perc elteltével kettőre növelte előnyét a szentegyházi gárda, Pap Szidónia szerezte az utolsó találatot.

A jövő héten Konstancára utazik a Vasas.

Szentegyházi Vasas – FC Alice&Tunes Pitești 3-1