Gond nélkül hozta az FK a zárt kapus meccset

Nézők nélkül játszott az FK Székelyudvarhely bajnokit, hatgólos győzelmet aratott. Kattintás után élő szöveges tudósításunkat olvashatja.

fk zartkapu-3
Fotók: Kakasy Botond
2014. február 16., 18:04

A csapat kiment az előtérbe, megköszönte szurkolóinak az ottlétet. A meccset simán hozta Jakab Zoltán együttese, egy percig sem fért kétség a győzelemhez.

40. perc: Birtalan piros lapot kap egy belépőért, a hátralevő másodperceket emberhátrányban játszottuk le, de az eredmény nem változott. Megérdemelten győzött az FK. Közvetítésünk véget ért.

38 perc: Szabó a kapust is lefekteti, elegánsan helyez a hálóba. 11-5

37. perc: Ötgólos a különbség, Mánya érkezett pontosan, megvan a tizedik hazai gól. 10-5

36. perc: Időt kér a kolozsvári edző.

34. perc: Az FK kevesebbet játszó zsugásai is több lehetőséget kapnak, simán bírnak az ellenféllel, ám a védelem néha meg-meginog, innen a kapott gólok.

33. perc: Birtalan kezét érte a labda a büntetőterületen belül, Șuteu bevágja a büntetőt. 9-5

33. perc: Tamás Miklós, a kolozsváriak edzője folyamatosan reklamál a játékvezetőknél és a megfigyelőknél, közben Balázsi Csaba is szerez egy gólt. 9-4

fk zartkapu-432 perc: Birtalan nagyon szépen fordul le ellenfeléről, tökéletesen szolgálja ki az érkező Péter Mózest, aki az üres kapuba tolja a labdát. 8-4

32. perc: Kigyűlt az öt csapathiba Kolozsvárnak, a következő szabálytalanság már tízméterest ér.

30. perc: Ellentámadásból veszi be a kapunkat a csapatkapitány Șuteu. Egy perc múlva Tintestean is, szintén kontrából. 7-4

29. perc: Mánya gyönyörűen lő a felső sarokra, kivédi a kolozsvári kapus.

27. perc: Miklós a gólvonal előtt nem tudta bekaparni. Az ellenfélnek nem sok köze van a meccshez.

25. perc: Egy percen belül még egy FK-gól, ezúttal Szabó zúdított a kapuba. 7-2

fk zartkapu-925. perc: Mánya Szabolcs játssza tisztára magát, spiccelt labdája a kapufáról pattan be. 6-2

23. perc: Több FK-helyzet is kimarad, de ismét gólt lőnek a kolozsváriak, Cîmpean pörget a kapunkba. Szabó Zsolt is kilövi a pókhálót a sarokból, így 5-2 ide.

21. perc: Megkezdődik a második játékrész, az FK a Klein - Mihály, Biró, Szabó, Mánya ötössel kezd, a labdát a kolozsváriak hozzák játékba.

20. perc: Ennyi marad az eredmény, jön a szünet, az FK különösebb megerőltetés nélkül vezet 4-1-re.

19. perc: Balázsi, Kovács és Péter Mózes is a pályán, Mihály hagy ki jó helyzetet.

16. perc: Szépít Kolozsvár, Oltean látványos gólt lőtt, 4-1. Közben kint, a sportcsarnok előterében mintegy hatvan szurkoló követi a meccset kivetítőn, az első gólnál a hangjuk is behallatszott.

kozonseg112. perc: Büntetőpontokban is vezet az FK, 3-1 ide, némelyik fölösleges volt. Jól megy a csapat, akkor játssza át a kolozsvári védelmet, amikor akarja. Miklós Tamás is beáll. Péter Róbert a büntetőterületen kívül kézzel érinti labdát, sárgalapot kap. Megúsztuk gól nélkül.

11. perc: Ismét Biró érkezik jól, már 4-0 az FK javára.

fkclujana29. perc: Biró ezúttal nem hibázik, közelről tolja be az üres kapuba. 3-0

8. perc: Birtalan a pályán, Biró kerül helyzetbe.

7. perc: Ápolni kell a kapusunkat, csendesen csordogál a meccs, amihez nem sok közük van a vendégeknek.

6. perc: Szécsi hagy ki hatalmas ziccert, majd Mánya emel ki egy gólba tartó labdát. Szabó helyett Biró Attila a pályán.

A csarnokban csend van, alig több mint húsz ember van bent, az előtérben kivetítőn nézik a meccset a szurkolók.

3. perc: Ellentámadásból Szécsi passza után ismét Mánya eredményes. 2-0

2. perc: Máris megvan az első találat, szép összjáték után Mánya durrantott a léc alá. 1-0.

17.55 Bemelegítettek a csapatok, elkezdődött a mérkőzés, az FK folyamatosan támad, a Péter - Szécsi, Mánya, Mihály, Szabó ötös kezdte a meccset a Kolozsvári Clujana ellen.