Nehezen, de hozta az első meccset az FK

Egy góllal megverte ellenfelét az FK Székelyudvarhely, a legjobb négybe kerülhet.

fkcalaras-3
Szőcs László három gólt lőtt, oroszlánrésze volt a győzelemben
2014. április 30., 22:17

Győzni ment a Duna partjára az udvarhelyi teremlabdarúgó csapat, Jakab Zoltán legénysége ennek megfelelően kezdte is a találkozót. Gólra a kilencedik percig kellett várni: bár addig is voltak jó lehetőségei az udvarhelyi csapatnak, ekkor Szőcs László betalált a házigazdák kapujába, azonban rövidesen egyenlítettek a hazaiak.

A félidő végén még volt egy gólváltás, ezúttal a Dunărea talált be, de egy perc múlva egyenlítettek az udvarhelyiek Mánya Szabolcs révén, így szünetben 2-2 volt az állás.

A második félidő elején két gólt hamar berúgott az FK, de a hazaiak nem adták fel – akárcsak ősszel, most is nagyon keményen rohamoztak, gólt is szereztek.

A vége előtt két perccel Szőcs megint szerzett egy találatot, s habár a hazaiak még rúgtak egy gólt, egyenlíteni nem tudtak, így győzelemmel jöhettek haza az udvarhelyiek. Nehéz győzelem volt egy kemény meccsen, de sikerült legyűrni a nagyon ambíciózusan játszó Călărași-i gárdát.

Vasárnap, május 11-én 18 órától a sportcsarnokban játsszák le a második meccset, hazai győzelem esetén a legjobb négyben van az FK.