Élőben közvetítjük az FK Székelyudvarhely-Sepsiszentgyörgyi Sepsi Futsal találkozót a G. Music Pubból.

fkg
Nagyjából tele van a G. Music Pub
2014. június 09., 17:36

Megérdemelt, taktikus győzelmet aratott az FK minden udvarhelyi örömére, a csapat története harmadik bronzérmét szerezte meg. Botorok János szerint nagyon jól taktikáztunk, de a 4 az 5 elleni játékban azért jobbak voltak a szentgyörgyiek, az utolsó gól azonban a legjobbkor jött. A tippversenyben a többség (akik az FK győzelmére tettek) a G. Music Pub pultjához járulnak megérdemelt sörükért. A székely himnuszt énekelte a két csapat és szurkolóik, amikor a Digi Sport elkapcsolt. 21 órától a Dévai Autobergamo-Marosvásárhelyi City 'us meccs következik, a döntő második találkozója, azt is közvetíti a tévétársaság 1-es csatornája. Közvetítésünk véget ért a G. Music Pubból, köszönjük a figyelmet!

VÉGE! MEGVAN A BRONZÉREM! A G-ben többen felállva tapsolnak. Szép volt, fiúk!

40. perc: GÓÓÓÓÓÓÓL! Szécsi Barni labdát szerzett és az üres kapuba gurított. 7-5!

38. perc: Szőcs hatalmas helyzetben fölé lő, ezzel eldönthette volna a meccset. Még egy perc, bírjuk ki, fiúk!

37. perc: Kapunk még egy gólt, Duque a gólszerző, megnehezítettük a dolgunkat. 6-5

36. perc: Szinte sikerül újabb gólt szereznünk a saját térfelünkről, a kapufára gurul a laszti, de marad a kettő ide.

35. perc: Duque melléről pattan be, kettő az előnyünk, kemény végjáték lesz. 6-4

fkg332. perc: Nagy helyzetet hagyunk ki, kontrából elkapnak, Țicalo a gólszerző. 6-3

31. perc: Mihály Zoli volt szemfüles, a térfelünkről az ellenfél üresen maradt kapujába gurít, felordítanak a G-ben az örömtől. 6-2

28. perc: Klein hatalmasat véd! Majd Kovács Ákos teszi be gyönyörűen a hosszúba a labdát Mihály szöglete után. 5-2!

26. perc: Vészkapussal játszanak a szentgyörgyiek, szinte újabb gólt szerzünk.

25. perc: Sanchez akasztja el Szőcsöt, sárgát kap, felhördül mindenki a G-ben.

23. perc: Szép akció végén Duque szerez gólt, szemben Kleinnal nem hibázik. Erre nincs taps a G-ben. 4-2

21. perc: Megkezdődik a második félidő, Szőcs kapásból lő egy nagy gólt, már 4-1 ide!

20. perc: A félidőben vezetünk, egyelőre minden szép és jó. Hatalmasat védett a szentgyörgyiek kapusa Mánya emelésénél! 3-1 ide.

16. perc: Szép összjáték után Szőcs eredményes, megint, taps, öröm a G.-ben. 3-1

fkg213. perc: Szentgyörgy szépít, Redondo vágta fel spiccel a jobb felsőbe. 2-1

A kocsma megtelt, de még van hely, az FK jól védekezik, a 12. percben Klein ütközik a szentgyörgyiek egyik spanyoljával, ápolni kell. De vezetünk és magabiztosak vagyunk, ez a lényeg.

9. perc. Tartja magát az FK, sokkal jobban játszik, mint az előző találkozókon a szentgyörgyiekkel. A G-ben tippverseny is volt a meccs előtt, a többség az FK győzelmére tett. Meghívottunk, Botorok János is FK-győzelmet várt a meccs előtt - János kétszeres aranyérmes volt játékosként, edzője is volt a csapatnak.

Az első percben máris vezetünk, Szőcs Laci rúgja be, majd két perc múlva hasonló akcióból Mánya Szabolcs rúgja be. 2-0-ide, a G.-ben tapsolás, ordítás.

A meccs Déván zajlik, a tét a teremfoci-bajnokság bronzérme. A csapat ma délelőtt Böjte atyánál vendégeskedett.

fkbojteatyaNagyjából betelt a G. Music Pub, de azért még várunk szurkolókat, a meccs másodperceken belül kezdődik.