Simán kikapott Galacon az FK

Négygólos vereséget szenvedett az FK Székelyudvarhely, mindössze a kilencedik helyen áll.

1025fk resita-1
Most sem ment idegenben az FK-nak. Fotó: archív
2015. november 09., 20:58

Egy nappal korábban utazott el az összecsapás helyszínére az FK Székelyudvarhely együttese, Jakab Zoltán hétfőn este az utóbbi hetekben megszokott kezdőötöst, a Klein – Szabó, Szécsi, Szőcs László, Biró sort küldte fel (szerepet kapott még Péter Róbert, Dániel, Miklós, Szőcs Lóránt, Kedei, valamint Gálfi) a pályára, ahol hat perc játék után a hazaiak szereztek vezetést.

Ezt még hamar kiegyenlítette Szőcs László, de a vendéglátók sorra dolgozták ki a helyzeteiket és két újabb gólt szereztek, 3–1-gyel fordultak a csapatok. A második félidő elején megint gólt kapott az FK, de Szécsi is betalált,  a játékrész 4. percében jött az újabb galaci gól. Hiába váltott vészkapusra az FK, nem tudott betalálni, a hazaiak pedig még egy találatot jegyeztek a meccs végén, megérdemelten nyerve meg találkozót.

A forduló további eredményei: Marosvásárhelyi City'us–Sepsiszentgyörgyi Sepsi Futsal 3–1, Resicabányai Muncitorul–Dunărea Călăraşi 9-2, Temesvári Informatica–Galactic Focşani 10-1, Jászvásári CSMS–Dévai Autobergamo 8-5 (!), Concordia Chiajna–Kézdivásárhelyi SE 2–6, Kolozsvár állt. Az FK vasárnap, november 15-én 18 órától a Kolozsvári Clujanát fogadja a sportcsarnokban.