Újabb meccs, újabb sima vereség. Ráadásul egyik játékosunk csúnyán megsérült.

SzNKKOlimpic
A végén több gólt lefaragtak a tetemes hátrányból a zöldmezes udvarhelyiek
2017. október 23., 14:21

A Marosvásárhelyi Olimpic együttese is sima vereséget mért az SzNKK-ra: a szombaton délután lejátszott találkozó után sincsen pontja az udvarhelyi együttesnek. Ugyan jó pillanatok voltak a meccsen, a vendégek mindenféle szempontból jobbak voltak a fiatal udvarhelyieknél. Sajnos egy súlyos sérülés is történt, Bálint Noémi a második félidőben egy ütközés után vérző orral hagyta el a pályát, nem tudta folytatni a játékot.

A csapat következő meccse szombaton lesz Nagybányán a Minaur ellen. A vásárhelyiek elleni mecsről is csak a tapasztalatszerzés marad meg. No meg a statisztika.

A-osztályos Női Kézilabda Bajnokság, B-csoport, 6. forduló

SZÉKELYUDVARHELYI NŐI KÉZILABDA KLUB–MAROSVÁSÁRHELYI OLIMPIC 23–32 (9–20)

Városi Sportcsarnok, 300 néző. Vezette: Iacob Paul (Brassó) és Savu Silviu (Pitești)

SZNKK: Bálint Anna (13 védés / 32 kapott gól) – KEREKES 3, Bálint Noémi, Simma 1, Fekete 3, András 1, Sándor 2. Csere: PÉTER 4, Lukács 2, MUNTEANU 4, Ördög 1, Nagy 2, Bíró. Vezetőedző: Mester Zsolt.

OLIMPIC: UGRAN (12/13) – Marian 2, Lăcătuș 5, BĂRĂBAȘ 8 (3), TÎRȘOAGĂ 5, Moldovan 3, GHEMEȘ 1. Csere: Stan (3/6), Hodor (3/4) – Munteanu 4, Ola 3, Sîngeorzan, Radu 1, Kiss, Dima, Bardoși. Vezetőedző: Evi Claudiu Miron.

Az eredmény alakulása: 3. perc: 1–1, 10. p.: 4–7, 16. p.: 6–11, 23. p.: 7–17, 33. p.: 11–21, 37. p.: 13–23, 49. p.: 17–28, 56. p.: 19–31.

Hétméteresek: 1/0, illetve 4/3

Kiállítások: 10, illetve 6 perc.