Kapuból kapuba

Egy győzelem és egy vereség az első napi mérlege a Székelyudvarhelyi KC férfi kézilabda csapatának a suceavai felkészítő tornán.

Kezilabda_0805_Suceava
szerkesztoÍRTA: UH.RO
2010. augusztus 05., 20:26

Együttesünk az első találkozón ambíciós, helyenként látványos játékkal rukkolt elő, s főként Rusia volt elemében: a grúz idegenlégiós tizenegyszer talált be a bajnoki dobogó harmadik helyére pályázó bákóiak hálójába, de kapusunk, Sorin Bârză is feliratkozott a gólszerzők lajstromára. Eredmény: SZKC-Bákói Stiinta 39-35 (19-17), góljainkat Rusia (11), Fratila (6), Tálas (5), Kuzmanoski, Ferenczi (4-4), Mihalcea (3), Libert, Daninfeld (2-2), Stoilov, illetve a kapus Barza (1-1) szerezték.

A délutáni találkozón Vlad Caba vezetőedző pihentette Rusiát, Fratilat, Bârzăt és Mihalceát, és inkább a fiataloknak – Orbán, Komporály, Campan - szavazott bizalmat, akik a 25. percig vezettek, ám utána a Szamos-partiak akarata érvényesült. Eredmény: Kolozsvári U-SZKC 34-29 (18-16).

A piros-fehérekre holnap szintén két találkozó vár: délelőtt kilenctől Suceava második számú csapata, délután négytől pedig a Nagybányai Minaur lesz az ellenfél.

Több kép:

Normal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

A délutáni találkozón Vlad Caba vezetőedző pihentette Rusiát, Fratilat, Barzat és Mihalceát, és inkább a fiataloknak – Orbán, Komporály, Campan - szavazott bizalmat, akik a 25. percig vezettek, ám utána a Szamos-partiak akarata érvényesült. Eredmény: Kolozsvári U-SZKC 34-29 (18-16).

A piros-fehérekre ma szintén két találkozó vár: délelőtt kilenctől Suceava második számú csapata, délután négytől pedig a Nagybányai Minaur lesz az ellenfél.